Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Seçenekleri


            Sevgilinize hediyesi almak istiyorsanız doğum günü hediyeleri fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Bu hediye setleri içinde romantik, işlevsel ve Özgün tasarımlı hediye fırsatları arasından tarzınıza göre tercih yaparak etkileyici bir doğum günü hediyesi alabilirsiniz.


ROMANTİK HEDİYE SEÇENEKLERİ İLE SEVGİLİNİZİ ETKİLEYİN 


            Sevgilinizi etkileyecek romantik hediyelere baktığımızda ilk olarak çerçeve hediyesi öne çıkıyor. Çerçeve konsepti doğum günü hediyesi de sevgilinize beraber çektiğiniz romantik bir resmi kullanarak özel bir hediye formatı oluşturabilirsiniz. Benzeyen bir hediye konsepti olan yastık hediyesi de özel bir resim ve yazı tasarımı ile romantik bir hediye oluşturuyor. Sevgilinize vereceğiniz yastık hediyesi ile aynı zamanda evliliği de hatırlatacak bir mesaj verebilirsiniz. Romantik hediye konseptleri arasında yer alan özel hediyeler derin bir diğeri de sihirli bardak hediyesidir. Kişiye özel sihirli bardak hediyesinde sürprizi etkisi yapacak bir tasarım düşünülmüş içerisine yatacaksın konulduğunda seçtiğiniz resim ortaya çıkarak sevgilinizi etkileyecek özel bir sürpriz konsepti sunulmuş. 

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Seçenekleri
Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Seçenekleri


ÖZGÜN TASARIMLAR 


           Sevgilinize verebileceğiniz doğum günü hediyeleri konseptleri içinde Özgün tasarımlı hediyeler de bulunuyor. Karakteristik yapısı ile öne çıkan bu hediyeler isme özel tasarımlarıyla tehdit oluşturuyor. İsme özel USB hediyesi ile sevgilinize işlevsel bir teknolojik hediye alabilirken isme özel ayna hediyesi ile sevgilinizin sıkça kullanacağı bir eşyayı hediye edebilirsiniz. Hediye kanserlerinde özgür fırsatlarından sevgiliye hediye konseptleri arasında bulunan bir diğer özgün tasarımlar hediye seçeneği de isme özel kalem hediyesidir. İsme özel kalem hediyesi ile sevgilinize kullanabileceği işlevsel bir hediye tercih yaparken aynı zamanda her kullandığında sizi hatırlayacağı bir hediye fırsatına kavuşursunuz. 


HER AN SİZİ HATIRLATAN HEDİYELER 


           Sevgilinizin her an sizi hatırlayacağı hediye konseptiyle doğum günü hediyeleri arasında bulunan duvar saati hediyesi de resim ve yazı konsepti ile tasarlanmış bir hediyedir. Bu hediyeyle sevgiliniz her saate baktığında sizi hatırlayacak zamanı durduran bir etkiye sahip olacaksınız. Sevgilinize alabileceğiniz diğer özel doğum günü hediyeleri baktığımızda takı tasarım ürünlerini görüyoruz. Kolye, küpe ve yüzük gibi özel hediyeleri isme özel çikolata tasarımlarla elde edebilirsiniz. Böylece sevgilinize sıkça kullanacağı eşyayı hediye forması ile alarak Ona unutulmaz bir anı yaşatabilirsiniz.

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Seçenekleri
Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Seçenekleri

Diğer hediye fikirleri için tıklayınız.

You may also like...