Dünya’ ya Yeni Bir Hayat Getirmek

Bugün hayatımın en hüzünlü günü. Bu gün bir hayat kurtarmak için birini kaybettim. 9ayı göz önüme alınca hamilelik acı.. Dünya’ ya yeni bir hayat getirmek… Bugün ağladım. Çünkü bir kadını kaybettim. Bir çocuğu dünyaya getirmek için 14 yıl çalıştı.

Tüp bebek döllenme ve bilinen tüm yöntemleri denedim. Bu kadar zamandan sonra bir kaç fibromi kistler olmasına rağmen hamile kaldı. Hamilelik başladı ve her şey yolunda gidiyordu. 9 ay sonra, kocası hastaneye koştu ve ben de doğum sırasında ona yardım etmek için her şeyi bıraktım.

Doğum saatlerce sürdü ve 7 saat sonra acı artınca, biz de sezaryen yapmaya karar verdik. Anneyi kaybettim ama bebek kurtuldu. Son nefesini vermeden önce çocuğunu kollarına aldı ve ” şükürler olsun ” dedi.

Sonra da öldü. Harap oldum ve çok üzüldüm. Haberi kocasına vermek için çabucak gittim. Duyunca adam bayıldı. Hayatının en mutlu günü büyük bir sorun haline gelmişti. Bugün birini kurtarmak için bir hayat kaybettim.

Lütfen kadınlara saygı gösterin, Annelere saygı gösterin ! Kadın önemlidir /Anne önemlidir. 9 ay karnında çocuk taşımak ne bir şaka değil, bu işçilik de değil! Kadınlar büyük bir fedakarlık yapar. Sevgili kocalar, eşlerinize saygı gösterin çünkü onlar gerçek bir mucize.

Allah bütün hamile kadınları güçlendirir ve doğum için yardım eder. Bu gönderiyi göz ardı etme, çünkü kadınlar bize hayat verdi ve değere ihtiyaçları var.

You may also like...