Haksızlığa Tepkisiz Kalmayın

08.08.2017 Tarihinde Kastamonu’dan İstanbul’a gitmekte olan otobüste oğlunun başına gelen olayı babası şöyle anlatıyor.

Kastamonu Pınarbaşı’ndan saat 11.00 de İstanbul’a seyahat halindeyken resimde görüldüğü gibi oğlumun üzerine kaynar su ( çay ) dökülüyor otobüsün kaptanı olacak kişi Sakarya Hendek civarında ambulansa teslim edip 13 yaşındaki oğlumu ve 18 yaşındaki kızımı orada sahipsiz bırakarak hiç bir şey olmamış gibi yollarına devam etmişler.

Ben oğlumun bu halde görünce ***** turizmin genel merkezini aradım oradaki yetkiliye yoldaki olayı anlattım beni biraz telefonda beklettikten sonra beni bilgilendirmeye başladı oğlunuzun üzerine kaynar su dökülmüş bizim kaptanımız 112 acil servisi arayarak hendek bölgesinde ambulansa teslim ettiklerini söylediler.

Bu çocuklar orada nasıl geleceğini sorduğumda otobüsün içinde seyahat halindeyken oluşacak kazalardan ***** turizm sorumlu olmadığını söylediler.  Çocuklarınız kendi imkânlarıyla İstanbul’a döneceklerini söylediler.

***** TURİZMİ KURUMSAL FİRMA OLDUKLARINI İFADE EDİYORLAR BU OLAY SİZİN AYNANIZ OLMUŞTUR

Not: Otobüs firmasının adı yasal zorunluluklar nedeniyle tarafımızca ***** şeklinde gizlenmiştir.

Çocuğun babası olayı sosyal medya üzerinden duyurmasıyla kısa süre içerisinde büyük bir tepki oluşmasının ardından firma yetkilileri  yaralanan çocuğu ve ailesini ziyaret ederek  özür ve geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Baba Sezgin ERDOĞAN firma yetkililerinin kendilerini ziyaretinden memnun kalarak açıklama yaptı. Açıklamasında;

“08.08.2017 Tarihinde yaşanan Talihsiz olaydan dolayı ***** turizmin yetkilileri Genel Müdür Yardımcısı Sayın Erdal Öztürk Bey ve Müşteri ilişkileri Sorumlusu Yağmur Kalaycı Hanim Efendi Evimizde oğlumu ziyarete Gelmiştir Yaşanan Talihsiz Olaydan Dolayı duydukları üzüntüyü ifade ettiler bu Tarz olayların Tekrar yaşanmaması için Gerekli Önlemleri Alacaklarını söylediler.

Yaşanan Bu Talihsiz Olayı Sosyal Medyada Sulandırmaya Çalışan kişileri de bu Talihsiz kazanın Düzmece olduğunu söyleyerek. Farklı Yönlere Çekerek Öncelikler ***** turizmi yıpratmaya çalıştığımı ve Fetocu olduğumu söyleyen kişileri de Allaha havale ediyorum Hanemizi Ziyaret Eden Firma Yetkililerine teşekkür ediyorum.

önemli olan tek şey insan olduğumuzu unutmayalım bizim derdimiz yapılan hataları tekrar yapılmaması konuyla ilgili yasal süreç başlatıldı bu bir toplumsal olaydır iyi niyetle bizlere destek veren halkımıza teşekkür ediyorum.

Sezgin Erdoğan” dedi.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR