Başak Burcuna Hediye Seçimi

Hediye seçimi basit gibi gözükse de çok hassas ve önemli bir jesttir. Karşı tarafı ne kadar iyi tanıdığınız bu hususta önemlidir. Eğer nelerden hoşlandığını pek bilmiyorsanız ve yine de hafızasında yer etmek istiyorsanız burcunu öğrenmeniz yeterli olacaktır. insanların yapısını, karakterini ve hatta nelerden hoşlanıp hoşlanmadığını dahi bizlere anlatır. Bu da başak burcu için hediye fikirleri konusunda adeta yol gösterici niteliğindedir. Birçok farklı özelliği olan Başak burcu insanları daha çok zekaları ile ön plana çıkıyor. Ayrıca son derece dikkatli ve çabuk odaklanabilen bir yapıya sahiptirler.

Zeka ve mantığını birleştirerek en doğru yolu bulurlar. Ancak kolay kolay karar veremezler. Buradan yola çıkarak onlara zekalarını kullanabilecekleri oyun tarzı bir hediye seçebilirsiniz. Okumayı, yeni şeyler öğrenmeyi, bilgilerini tazelemeyi çok sevdikleri için en iyi dostu kitaplarıdır. Ona bilgi veren bilimsel kitaplar hediye edebilirsiniz.

Başak burcu insanlarının bir başka özelliği ise takıntılı olmalarıdır. Renk uyumu, simetri ve düzen gibi detaylara oldukça önem gösterirler. Hediye seçiminde bu ayrıntılara da dikkat etmek gerekir.

Başak Burcuna Hediye Seçimi
Başak Burcuna Hediye Seçimi

Başak Burcu Kadınına Alınabilecek Hediyeler

Fiziksel görünümüne önem veren ve oldukça çekici olabilen başak kadınına alınabilecek hediye listesi oldukça kabarık. Temizlik takıntısı ve düzenli, tertipli olması aslında size birkaç ipucu veriyor. Ayrıca Başak kadını kendini geliştirmeyi çok sever. Bunun yanı sıra elleriyle çalışmaktan da zevk alır. Ona heykel ya da seramik malzemeleri veya piyano dersi gibi hediyeler alabilirsiniz.

Küçük detayları sevdiğinden ev veya ofis için bir aksesuar onu çok mutlu edecektir. Bunun dışında sıra dışı bir hediye olsun istiyorsanız spor salonuna üyelik hediyesi verebilirsiniz. Kendine, sağlığına ve fiziğine önem veren başak kadını mükemmel bir hediye olacaktır.
​​​Başak burcunun uğurlu taşı yeşimdir. Yeşim taşı içeren bir kolye veya yüzük hem hoşuna gidecek hem de ona uğur getirecektir.

Eğer tercihinizi tekstilden yana kullanacaksanız ipek ya da kaşmir seçmelisiniz. Ayrıca doğal renklerde olmasına da dikkat etmelisiniz. Bunun dışında düzenli ve titiz çalışmayı seven başak kadınını deri bir ajanda çok mutlu edecektir.

Kimi başak kadını antika eşyalara oldukça önem verir. Antika bir radyo, avize veya telefon onu havalara uçuracaktır. Son olarak okumayı ve yeni şeyler öğrenmeyi seven başak kadınına bir seri kitap hediye ederek onun gönlünde tahta kurulabilirsiniz.

Başak Burcu Erkeğine Alınabilecek Hediyeler

Başak erkeği oldukça çalışkandır. Bu nedenle ona diz üstü bilgisayar hediye edebilirsiniz. İletişimi çok sevdiği için kablosuz modern kulaklıklardan da alabilirsiniz. Başak erkeği de sağlığına ve dış görünümüne çok önem verir. 1 aylık spor salonu üyeliği onu çok mutlu edecektir.

Düzenli ve titiz olmayı sevdiği için arabasına mini elektrikli süpürge almayı tercih edebilirsiniz. Bunun dışında bir aylık ahşap oyma kursuna asla hayır demeyecektir.

You may also like...