Balık Burcu için Hediye Fikirleri

Balık burcu, yengeç ve akrep ıyla birlikle su grubunda yer alan bir burçtur. yapısı en bilinen özelliğidir. Güçlü hayal güçleri, aşkının peşinde koşması, narin ve sakin yapısı, kadınlarının ve erkeklerinin oldukça güzel yüz hatlarına sahip olmaları burcun en temel özelliklerindendir.

Su grubunun duygusal balık burcu için hediye fikirleri neler olabilir? Burcun kadını ve erkeği için anılarını biriktirebileceği fotoğraf albümleri, fotoğraf makineleri, tablolar, biblolar, albümler, parfümler, bakım ürünleri ne alacağı konusunda kararsız olanlar için öncelikli hediye seçenekleri olarak sıralanabilir.

Balık Burcu Kadını için Hediye Önerileri

Tüm burçlar içinde en duygusal burç olan balık burcunun kadınları için maddi değeri yüksek hediyeler yerine, manevi değeri olan hediyeler daha anlamlı olacaktır.

İpek gecelikler, sabahlıklar, pijamalar ev içinde de balık burcu kadının kendine özen göstermesinin, kendisini güzel hissetmesinin bir detayı olacaktır.

Duygusal olduğu kadar partnerine karşı oldukça şehvetli olan balık burcu kadınları için iç çamaşırı doğru bir seçim olacaktır. Pastel tonlarda veya mor, mürdüm gibi renkler seçilebilir bu hediye için.

Balık Burcu için Hediye Fikirleri
Balık Burcu için Hediye Fikirleri

Yüz hatları oldukça güzel olan olmasıyla birlikte, güzelliğine ve bakımına çok özen gösteren kadınlara, makyaj malzemeleri, çiçek kokulu parfümler seçilebilir.

Evcimen balık burcu kadını için evine uygun tablolar, sakinleştiren tütsüler, romantik bir akşam yemeğinde kullanabileceği kokulu mumlar, şirin biblolar diğer hediye seçenekleri olabilir.

Balık Burcu Erkeği için Hediye Önerileri

Balık burcu erkeklerinin romantizm konusunda, kadınlardan aşağı kalır bir yanı yok, en az onlar kadar duygusallar.

Sevdiği kadına çok fazla değer verdikleri için her an görmek, yakınında olmak isterler. Bunun için birlikte fotoğrafınızın olduğu bir çerçeve, mousepad, duvar saati gibi bir hediye yaptırabilirsiniz.

Su grubundan olduğu için suyu oldukça seven balık burcu erkeği için ona denizi hatırlatacak hediyeler seçebilirsiniz. Bir olta takımı ya da dalış seti seçebilirsiniz.

Bir “Balık”a balık hediye etmek isterseniz, akvaryumu düşünebilirsiniz. Eğer bakamaz, sevmez gibi endişeleriniz varsa, masa üstünde duracak bir şelale seçebilirsiniz.

Kişisel bakım ürünleri, sevdikleri grupların albümleri, sanatsal eşyalar da balık burcu erkekleri için diğer hediye seçenekleri olabilir.

You may also like...