Unutulmaz Bir Evlilik Yıldönümü İçin

            , iki kalbin tek yek olması, iki ömrün tek satırda yazılması ve iki elin sonsuza kadar birbirini tutmasıdır. Eşiniz artık hem sevgiliniz, hem dostunuz hem de ev arkadaşınızdır. Onunla anılar biriktirmeye başlar ve her yıl birbirinize verdiğiniz ölümsüz sözü hatırlatacak sürprizler yapmak istersiniz. Peki, kaç kişi evlilik yıldönümünü taçlandıracak çok önceden hazırlanmış sürprizlere vakit ayırabilir ya da yıllar geçtikçe alışkanlıkları kırmaya çalışıp sade bir gül veya çikolatadan başka bir sürprize kafa yorabilir? Üstünden yıldönümü olacak kadar süre geçmiş her evlilik bu sürprizleri hak eder. Gelelim evlilik yıldönümü sürprizleri hakkında biraz fantezi geliştirmeye…

Unutulmaz Bir Evlilik Yıldönümü İçin
Unutulmaz Bir Evlilik Yıldönümü İçin

Sevdiği Herkesi Videoya Taşımak

            Eşinizin sevdiği kişilerden kısa mesajlar içeren ve en son sizin sevgi sözcüklerinizle bitecek olan bir video çekebilirsiniz. Teknoloji çağında dünyanın dört bir yanından tanıdıklarını bu videoda birleştirebilirsiniz. Eşinizin kendisini özel hissetmesini sağlayacak her türlü mesajı içine koyabilirsiniz.

Romantik Bir Mekân

            Daha önce eşinizin gitmediği bir mekânı özel gününüze göre düzenlemek ve haftalar öncesinden planlamasını yapmak güzel bir sürpriz olabilir. Romantik bir masada eşinizle aranızdaki yaşanmışlıkları anımsatacak özel bir hediyeyle onu mutlu edebilirsiniz. Bu mekânı oluşturamazsanız üzülmeyin en azından ev ortamında hazırlayacağınız mumdan bir aşk yolu da romantik bir sürpriz olacaktır.

İnternetten Enteresan Yıl dönümü Hediyesi Almak

            Eşiniz iyi bir internet kullanıcısı değilse muhtemelen sanal mağazalarda satılan ilginç hediyeleri  daha önce görmemiştir. İkinizin resmini bastıracağınız taş bir pano veya evlilik sertifikası tarzında plaketler yahut aşk sözcüklerinin biriktirildiği aşk kavanozu gibi hediyeler onu hem şaşırtacak hem de mutlu edecektir.

Unutulmaz Bir Evlilik Yıldönümü İçin
Unutulmaz Bir Evlilik Yıldönümü İçin

Onu Şaşırtın

            Daha önce hiç şiir yazmamışsanız eşinizin isminin baş harfleriyle akrostiş bir şiir yazın ve ona yüksek sesle okuyun. Ya da çiçek almayan birisiyseniz o gün yatağına güller dökün. Annesini arayıp harika bir çocuğu olduğunu söyleyebilir ya da ilk kez birbirinizi gördüğünüz mekâna onu plansızca götürebilirsiniz. Hayırsever bir eşiniz varsa onun adına bir yardım kuruluşuna hayır yapıp dekontunu “Bu iyilik senin için” diyerek ona hediye de edebilirsiniz. Böyle bir armağan  kimi mutlu etmez ki… Ne kadar emek verirseniz o kadar özel sürprizlerle hayat arkadaşınızı mutlu edebilirsiniz.

Benzer motivasyon yazılarını okumak için tıklayınız

You may also like...