Şeytan ile kadının hikayesinde öyle büyük bir mesaj var ki

Şeytan ile kadının hikayesinde öyle büyük bir mesaj var ki, her satırını dikkatli okumanız gerekiyor.

Kadın: Neden boynun önünde .. Şeytan…

Şeytan Yanıt Vermiş..

-şu felanca köyü bilirsin. Oradaki herkesi yoldan çıkardım. Ama hocayı ne ettimse bir türlü yoldan çıkaramadım. Adam iyilik sever dinine bağlı.

Herkese yardım eder.Onu yoldan çıkaramadığım için boynum eğri..demiş.

Kadın: -Gel seninle bir antlaşma yapalım

Şeytan -Nasıl bir antlaşma

Kadın: -Sen bana bir çift kırmızı pabuç getireceksin.Üzeri altınlarla süslenmiş, ben hocayı yoldan çıkaracam

Şeytan -Tamam o iş çok kolay.. yarın gene burada buluşalım. Sen hocayı yoldan çıkarmış ol pabuçların hazırdır.

Ve kadın hemen evine gidip komşusunun çocuğunu almış.Ve hocaya haber salmış.Çocuğum çok hasta yetişsin diye. Bunu duyan hoca hemen apar topar kadının evine gelmiş..

Hoca : – bacım duydum ki çocuğun hastaymış bir görebilir miyim?

Kadın: -Buyur hocam içeride

Ve hoca eve girer..A ma bir bakarki… çocuk sapasağlam oturuyor. Evin ortasında da bir içki sofrası kuruluymuş. Hoca sinirlenerek

Hoca -Hani hanım bu çocuk hasta idi

Kadın: -Bak şimdi hoca efendi… ya burda sofradaki içkili yemekten yer içki içersin. Ya benimle ilişkiye girersin, yada bu çocuğu öldürürsün

Hoca -Ben bunların hiç birini y apmam..Bana müsaade et ben gideyim.

Kadın: -Eğer hoca efendi yapmam dersen cama çıkarım üstümü başımı yırtarım ve avazım çıktığı kadar bağırırım. Hoca bana sarktı diye

Hoca bakmış ki her ucu B..klu değnek. Düşünmeye başlamış. En azından içkiyi içeyim. Cenab-ı Hak içinde bulunduğum durumdan dolayı inşallah beni affeder. Çünkü ben çocukta öldüremem zina da yapamam diye düşünmüş. .Ve içkiyi içmiş.. aradan saatler geçmiş.. sabah olmuş ve uyandığında ne görsün.. Çocuğun boynu kesilmiş .Kadınlada zina yapmış. Yani içkiyi içmiş çocuğu öldürmüş kadınlada zina yapmış.

Kadın hemen şeytan ile buluşacağı yere gitmiş ve olayı anlatmış. Şeytan kadını dinledikden sonra pabuçları bir sopanın ucuna takarak kadına uzatmış..

Kadın: -Niye o şekilde verdin ayakkabıları

Şeytan -Hanım hanım sen bana bile pabucu ters giydirirsinde ondan…

Evet Arkadaşlar.. Şimdi Buradaki Çıkaracağımız Ders Nedir. Eğer Kadınlar Şeytan Gibidir yada Daha Kötüdür Diye Düşündüyseniz Yanlış.. Bu Hikayeden Çıkaracağımız Ders İçki Kötülüklerin ANASIDIR.

You may also like...