Romantik Bir Doğum Günü Kutlaması İçin


            Doğum gününü sevgilinize beraber romantik şekilde kutlamak istiyorsanız bu durumda hediye kanserlerinin romantik tasarımlı formatlarına göz atmalısınız. Sevgilinizi etkileyen ve sizin için unutulmaz bir anıya dönüşen bu doğum günleri romantik doğum günü hediyeleri ile özel bir konsepte dönüşüyor. Kendi beğeninize göre seçim yapmanız yanında sevgilinizin beğenisine göre seçim yaparak doğum gününü en güzel şekilde geçirebilirsiniz. 

Romantik Bir Doğum Günü Kutlaması İçin
Romantik Bir Doğum Günü Kutlaması İçin

DUYGUSAL ANLAR İÇİN 

           Doğum gününde sevgilinize vereceğiniz hediyeyi en doğru şekilde seçerek duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Klasik hediyeleri özgün tarzı romantik bir hediye dönüştüren hediye formatları sayesinde sevgilinizi etkileyebilirsiniz. Yastık hediyesine özel bir formatta hazırlayan hediye konseptleri evlilik mesajı veren resim ve yazı detayları ile yastığı romantik bir hediye dönüştürüyor. Bunun yanında ikiz kol saati hediyesi ile de sevgilinize romantik bir hediye olarak doğum gününü unutulmaz bir anı haline getirebilirsiniz. İkiz kol saatleri tasarımında her iki saatte de aynı resmin basılması ile yapılan bu hediye ile her saate baktığınızda birbirini hatırlayacaksınız. Kol saati ile olduğu gibi duvar saati ile de romantik bir hediye kavuşabilirsiniz. Duvar saatine özel resim baskısı ile sizin için anlamı olan özel bir resmi bakarak sevgiliniz her saate baktığında sizi hatırlayacaktır. 


İŞELVSEL HEDİYELERLE DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI  

            Doğum günü kutlamaları işlevsel bir konsepte dönüştüren hediye formatları günlük hayatta sıkça kullanılan eşyaları isme özel tasarımlarıyla ideal bilet hediye dönüştürüyor. Erkeğe ve bayana göre tasarlanmış olan hediyeler isme özel tasarımlarıyla karakteristik birer hediye formatı haline geliyor. Bayan sevgiliye göre hazırlanmış olan isme özel kadın parfümü ve isme özel ayna gibi hediyeler karakteristik yapısı ile özel bir hediye olurken aynı zamanda kullanıcı yapısı ile işlevsel bir fonksiyon isteniyor. Bunun yanında erkek sevgiliye göre de hediye fırsatlarından doğum günü hediyeleri isme özel cüzdan, isme özel kalem ve isme özel ajanda gibi hediyelerle doğum gününü unutulmaz bir aktiviteye dönüştürüyor. 

Romantik Bir Doğum Günü Kutlaması İçin
Romantik Bir Doğum Günü Kutlaması İçin


ÖZEL HEDİYELER Mİ ALMAK İSTİYORSUNUZ? 

            Doğum gününde sıra dışı hediyeler alarak arkadaşınızı şaşırtmak istiyorsanız bu noktada özgün tasarımlar doğum günü hediyeleri  alabilirsiniz. Çikolata tasarımlı yapboz hediyesi hem eğlenceli hem de lezzetli bir hediye durumundayken sihirli kupa hediyesi ise sıcak su ile birleştiğinde gizli resmi ortaya çıkartan sürpriz dolu bir hediye olarak dikkat çekiyor.

Diğer hediye fikirleri için tıklayınız.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR