Kova Burcu için En Uygun Hediye Fikirleri

Her insan burcunun özellikleri gereği farklı ilgi alanlarına sahiptir. Kova burcu da bunlardan biridir. Evrenin enerjisini üzerinde taşıyan insanoğlu, farklı yaşam biçimlerinden keyif almaktadır. Durum böyle olunca hangi burca hangi hediye daha uygundur sorusu gündeme gelmektedir.

21 Ocak- 18 Şubat tarihleri arasında doğum gününü kutlayan kova ı en fazla hediyeyi muhtemelen bu dönemde almaktadır. Hava grubunun en baskın burçlarından olan kova burcu için hediye fikirleri konusunda ise pek çok seçenek göze çarpmaktadır. Burçlar arasında dahi burç olarak anılan kova burcu, okumayı, araştırmayı ve düşünmeyi sever.

Yaratıcıdır ve rafine bir zevke sahiptir. Dostluklara ve hediyeleşmeye değer verir. Zeka ve akademik birikime yatırım yapar. Bu bakımdan akıl ve mantığın ön planda olduğu bir yaşam tarzını benimser. Dolayısıyla kova burcu için beyne hitap eden hediyeler almak onu hem mutlu hem de onore edecektir.

Kova Burcu için En Uygun Hediye Fikirleri
Kova Burcu için En Uygun Hediye Fikirleri

Kova Burcunu Mutlu Eden Hediyeler

Çoğu insanın aksine kova burcu kendisine kitap hediye edilmesinden çok hoşlanır. Onun entellektüel yapısına uygun olan kitaplar tercih edildiğinde oldukça mutlu olur. Kova burcu, dünyadaki teknolojik gelişmeleri de yakından takip eder.

Teknolojik ve elektronik ürünlere ilgi gösterir. İlgisini çekebilecek bir teknolojik ürünlere asla hayır demez. Kova burcu için hediyenin maddi değeri hiç önemli değildir. Tek beklentisi ise hediyenin ince bir düşünce ürünü olmasıdır.

Nostaljik hediyeler de kova burcu için ilgi çekici olmaktadır. Nostaljik radyo veya plak çalar gibi sıra dışı ürünler kovalar için cezbedicidir. Estetik duygusu son derece gelişmiş olan kova burcu için ev eşyası, giysi ya da aksesuar gibi hediye seçenekleri de göz ardı edilmemelidir. Kalite ve tasarım kovalar için alınacak bu tarz hediyelerde dikkat edilmesi gereken önemli bir detaydır.

Kova Burcu için Canlı Hediyeler

Kova burcu iyi bir hayvan dostudur. Doğadaki tüm canlıları büyük bir özenle kucaklar. Sorumluluk duygusu çok fazla gelişmiş olduğundan kova burcu hayvan dostlar edinmekten kaçınmaz. Bir sokak hayvanı kova burcunu çok mutlu edebilir.

Sadece hayvan değil bitkiler ile de arası çok iyidir. Bitki bakımı ile ilgili çok bilgilidir. Kova burcu böyle bir hediyeyi de geri çevirmeyecektir.

Diğer Burçlar hakkında bilgi almak için tıklayınız.

You may also like...