Kişiye Özel Doğum Günü Hediyeleri


             hediyesi almak zaman zaman hediye alan için problem haline gelebiliyor. Doğum gününde arkadaşına ne alacağını bilememek herkesin başına gelmiş olan bir durumdur. Hediye alırken hediye alan kişi genellikle basit bilindik hediyelerin dışına çıkmak ister. Kişiye özel tasarlanan ürünlerle hediye alma konusunda sınırların dışına çıkmak mümkün. Hatta bunu bilindik basit hediyelerdeki tasarım değişiklikleriyle kişiye özel hale getirerek sağlamak mümkün. Demek istediğimiz doğum günü hediyeleri seçmek her zaman kafa karıştırıcı olmak zorunda değil.

Dolma kalem

           Dolma kalem ilk bakışta sıradan bir hediye gibi görülebilir. Hatta genelde bir öğretmene veya avukata alınıyorsa akla ilk gelen hediyelerden biridir. Ancak bu kalem kişiye özel isimli olarak hediye edildiğinde akla ilk gelen hediye olmaktan çıkıyor ve artı bir değer kazanıyor. 

Kişiye Özel Doğum Günü Hediyeleri
Kişiye Özel Doğum Günü Hediyeleri

Kartvizitlik

           Günümüzde çoğu insanın pek kullanmadığı bir ürün. Ancak bir iş adamına doğum günü hediyesi almayı planlıyorsanız isme özel bir kartvizitlik seçeneklerinizden biri olabilir. 

USB Bellek


            USB bellek her meslek uğraşan insanın ihtiyaç duyabileceği bir materyal. Teknolojiyle aşırı haşır neşir olan bir arkadaşınıza doğum günü hediyeleri arasından USB bellek hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Tabi ki yine isme özel olmak koşuluyla.

Bardak


            Bardak bakıldığında çok basit bir hediye. Hatta genelde son çare olarak düşünülen bir doğum günü hediyesi. Ancak hediye olarak verilecek kişinin mesleğine, burcuna vs. gönderme yapan bir bardak tercih etmek durumu bir miktar kurtarır. Ya da yine kişiye özel resimli bir bardak yaptırılabilir.

Kişiye Özel Doğum Günü Hediyeleri
Kişiye Özel Doğum Günü Hediyeleri

Defter


            Kırtasiye malzemelerine aşırı ilgi duyan ve defter biriktirmeye bayılan bir arkadaşınız varsa çok düşünmeyin. Kişiye özel olarak isminin yazılı olduğu bir defter onun en sevdiği defteri olacaktır ve kullanmaya kıyamayacaktır. Bu hediye kişiye özel defter ve kalem set olarak da düşünülebilir.

Kişiye Özel Doğum Günü Hediyeleri
Kişiye Özel Doğum Günü Hediyeleri

Çakmak


            Genelde sigara içenler çakmak kullansa da her çakmak taşıyanın sigara içtiğine dair bir kural yok. Kişiye özel bir mesaj içeren ve fotoğraflı bir çakmak hoş bir doğum günü hediyesi olabilir.

Cüzdan


            Bayan olsun erkek olsun herkesin kullandığı bir eşya olan cüzdanında isim yazılı olanı kişiye özel olarak tercih edilebilir.

Çikolata

En vazgeçilmezden biri olan kişiye özel hediye çikolatalarda hem hediye alana hem de hediyeyi veren kişide tatlı bir bırakacaktır.

Kişiye Özel Doğum Günü Hediyeleri
Kişiye Özel Doğum Günü Hediyeleri

Diğer hediye fikirleri için tıklayınız.

You may also like...