Kimse Kusura Bakmasın

Bu resmi, tevafuken gördüm.. Bu kıyafeti masumca(!) Satmaya çalışan bir sayfaydı..! Ve bir sürü anne(!) altında fiyat soruyor, hayranlıklarını belirtiyorlardı..

Ama ben şu yüzü açık olan resmi görmeseydim ben bunu bir genç kadın zannederdim bu ne çirkinliktir..

Yeni dünya düzeninde çocuk istismarını daha çok yayabilmek için milyon dolarlık yatırımlar yapıldığını bilmiyor musunuz. Pizza Gate skandallarını okumadınız mı?

Sadece Almanya da 9 bin mülteci çocuğun istismar kurbanı olduğunu daha ne kadar bağıralım? Daha kendi ülkenizde süt bebekleri tecavüze uğrayıp çuvallarla gömülmedi mi?

Gidin adliyeleri az gezin, mahkeme salonu kapılarında 20 suçtan 15'inin çocuk istismarı olduğunu görmez misiniz? Siz artık bu çirkinliğin bir algı olduğunu, bir sapkının gözünde kadının bir çocuk kadar ilgi çekmediğini bilmiyor musunuz?

BİLMİYORSANIZ NEDEN ANNE-BABA OLDUNUZ??? Kimse kusura bakmasın!!! ŞU YAZDIKLARIMIN BİLİNCİNDE OLMAYAN NEDEN ÇOCUK GETİRİR BU DÜNYA'YA?

Avustralyalı hristiyan bir anne, 2 yaşındaki ikiz bebeklerine şort alırken, erkek bebeğin şortu dizlerine kadar, kız bebeğin şortu bezi bile sığmayacak kadar küçük olduğunu fark edince bu bir istismardır diye ülkeyi ayağa kaldırmadı mı???

Peki siz Müslüman anneler??? Size ne oluyor da biz ağzımızı açınca “-Aman bizim kalbimiz temiz, çocuk o daha, biz giyeriz kimse bakmasın, sapıklar asılsın” gibi kendini tatmin eden ve bir o kadarda saçma laflar söylüyorsunuz..

Rahat bırakın evlatlarınızı.. Bırakın bebek bebek, çocukta çocuk gibi olsun! Süt kokulu yavrunuzu, 4 yasında küçük kadına dönüştürmeyin! Bas örtüsü taksak istismar kendi isteği ile taksın dersiniz ama şu kadınların bile giymesi ancak yatak odasında olabilecek şu giysisi masum yavrunuza sokakta giydiriyorsunuz!

Çocuğun kırmızı rugan ayakkabıları üzerinde kıvırdığı pembe dantelli çorapları olur ince tül siyah kadın çorabı değil.. Pileli çiçekli eteği olur, bel-kalça oyumlu kadın elbiseleri değil.. Çocuk dil çıkarır kahkaha atar poz verirken bacağı öne çıkarıp manken gibi durmaz.. Siz ne yapıyorsunuz evlatlarınıza ey Anneler?!!!

Bu çağdaşlık değil, bilinçsizliktir! Bu modernlik değil, görgüsüzlüktür!!! Bu bir çocuğun “Çocukluğuna” yapılan İHANETTİR!”

Bilmezmisiniz? Evlat Kokusu Kokusudur Neden çocuklarınıza Cenneti çok görüyorsunuz?

You may also like...