İtiraf Edemeseler Dahi İki insan Arasında İnkar Edilemez Bir Bağ Olduğunu Gösteren İşaretler

İki insan arasındaki uyumluluk, aralarında kimyasal bir bağ olup olmadığıyla alakalıdır. Hormonlardaki değişiklikler ve sinir taşıyıcılarının tetiklenmesi kimyadan dolayı meydana gelir ve iki insanın birlikte mutlu olup olmayacağını anlamanın ilk adımıdır.

Şimdi size aralarında bu kimyasal bağın bulunduğunu gösteren daimi 9 işaretten bahsedeceğim:

Ortak İlgi Alanları

İki insanın ortak beğenilere sahip olması, onların her zaman konuşacak ve de paylaşabilecek bilecekleri bir şeyler buldukları anlamına gelir. Bu yüzden birbirlerinin sevdikleri ya da sevmedikleri şeyleri kolayca anlayabilirler. Bu yüzden hayatınızda böyle bir insan varsa ona iyi bakın.

Beraber Dalga Geçtiğiniz Şeyler

Bir şeylerle dalga geçmek konuşmayı canlı tutar. Herkesin mizahı farklı olsa da iki insan bunu beraber yapmaya başladığında basit sayılabilecek anlar bile anlam kazanmaya başlar.

Taklit Etme

Birbirinize ayna tutmak. İnsanlar birinden hoşlandıklarında, bilinçsizce onların bazı özelliklerini veya küçük tiklerini benimser. Çünkü, o an aklın hissettiği şey şudur ” Ben onun gibi davranırsam, o beni daha fazla takdir edecek” . Her ikinizin de vücut dilinde böyle işaretler görülebiliyorsa, bu kesin bir beğeni işaretidir.

Ayrıntıları bilmek

İnsanlar gerçekten birini sevdiklerinde, her gün çabucak atlanan ufak ayrıntıları fark etmeye başlarlar. Bu küçük şeylere, birinin önem gösterdiğini fark ediyorsanız o kişiye dikkat edin. Örneğin laf arasında söylediğiniz önemsiz bir şeyi aklında tutması gibi şeyler bariz işaretlerdir. Hiç kimse ilgi duymadığı biriyle alakalı küçük ayrıntıları aklında tutmaz.

İtiraf Edemeseler Dahi İki insan Arasında İnkar Edilemez Bir Bağ Olduğunu Gösteren 9 İşaret

İtiraf Edemeseler Dahi İki insan Arasında İnkar Edilemez Bir Bağ Olduğunu Gösteren 9 İşaret

Sessizlikler

İki insan arasında kimyasal bir bağ varsa, beraberken çok fazla bir şey paylaşmalarına gerek kalmaz. Birbirlerinin yanında olmak onları zaten rahatlatır. Hatta teknik olarak konuşmasalar dahi düşünceleri halindedir devamlı. Mutlu sessizliker..

Tutarlı olmak

Hiçbirimiz her zaman doğrucu değilizdir. Fakat iki kişi arasında böyle bir bağ varsa, birbirleriyle ilgili her şeyi öğrenmeye çalıştıkları için birbirlerine yalan söyleme ihtiyacı bulmazlar ve tersi olur. Söylenen her şey samimi ve kalpten gelir.

Zamanın çok hızlı akması

Eğer böyle bir bağ varsa iki tarafta birbirlerinin her müsait olduğu anı kollayıp konuşmaya ya da vakit geçirmeye çalışıyordur. Gece başlayıp gün doğana kadar süregelen ve bu süre içinde zamanın nasıl geçtiğini hiçbir şekilde fark etmediğiniz konuşmalara şahit olacaksınızdır.

Her birinin eşit katkıda bulunması

Her iki insan da birbirlerine ilgi duyduklarında, ikisi de birbirinin zamanına yatırım yapacaklardır ve aralarında bu şeyin sönmemesi için devamlı karşılıksız bir çaba halinde olacaktırlar.

Fiziksel temas

Bir miktar fiziksel temasa sahip olmak için birbiriyle rahat olmayı gerekir. Omzuna yavaşca dokunmak ya da dirseğinle nazikçe dürtmek saklı hisleri dışa vurması bakımından bir sarılma ya da öpme eylemi yerine bile geçebilir. İki taraftan biri böyle bir şey yaptığında bu bariz bir ilgi işaretidir.

alıntı: filoji

You may also like...