Emin Olmadan Biriyle Birlikte Olmayın: İşaretleri İzleyin, Beklediğiniz Kişi Sandığınızdan Daha Yakın Olabilir

Belki uzak bir gelecekte belki de daha yakın bir günde, sizin için hayatınız boyunca önemli bir anlama sahip olacak bir insanla tanışacaksınız ve bu kişiyi bir arayış içinde olmadığınız bir anda bulacaksınız.

Göz göze geldiğinizde dilinizden düşen ilk sözcüklerin sizi birbirinize bağladığınızı hissedeceksiniz. Şu ana kadar tanıştığınız insanlardan farklı ve daha özel bir şey olacak.

Bu kişiyle özel bir günde tanışacaksınız diye bir şey yok, çok sıradan bir günde bir ortak arkadaşınızın vasıtasıyla da gerçekleşebilir.

Aynı şekilde çok sevdiğin bir kafede otururken de birbirinizin ilgisini çekip tanışabilirsiniz veya katılacağınız bir toplantıda aynı proje üzerinde çalışacak olabilirsiniz.

Tamamen tesadüfi olduğunu düşünüyorsunuz ilk başta.

Ama sonradan bir şeyler ilerlemeye başladığında sıradan bir karşılaşma olmadığını fark ediyorsunuz. Kaderinizin yollarınızı kesiştirmiş olmasıyla adeta iki yağmur damlasının birleşmesi gibi siz de birbirinizin hayatına karışıyorsunuz.

İlk karşılaştığınızda ne kadar tesadüfi bir ortam olduğunuzu fark etseniz de ortamdaki yoğun enerjinin farkında olacaksınız ikinizde.

O an bilmeseniz de bu “tesadüfi” karşılaşmanın her detayını hayatınızın geri kalanında beraber hatırlayacaksınız.

Emin Olmadan Biriyle Birlikte Olmayın: İşaretleri İzleyin, Beklediğiniz Kişi Sandığınızdan Daha Yakın Olabilir
Emin Olmadan Biriyle Birlikte Olmayın: İşaretleri İzleyin, Beklediğiniz Kişi Sandığınızdan Daha Yakın Olabilir

İlk başta bunu tam olarak fark edememeniz çok normal çünkü geçmişinizdeki kalp kırıklıkları sizi korkutuyor olabilir.

Doğal olarak bu sizde biraz karamsar bir hava yaratıyor olabilir.

Bu da sizi böyle konularda umut beslememe yönünde tavırlar sergilemenizi sağlıyor olabilir çünkü tekrar hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsunuz. Bu çok normal bir şey ama risk almadan kazanamazsınız, bu bir gerçek.

Bununla birlikte, tüm bu zaman zarfında “O” kişiyle tanıştığınızda, tüm korkularınızı unutacaksınız. Bu kişi tüm endişelerinizi size unutturmaya başlayacak. Tüm çekincelerinizi göz ardı edeceksiniz.

Birlikte olmanız gereken kişiyle tanıştığınızda, hayatınızda bir ışık parlayacak ve size en kötü zamanlarınızda yol gösterecek.

Bu kişi, özlem duyduğunuz tüm duyguları tekrar hissettirecek.

Yalnız hissetmek yerine, hayatınızda isteyebileceğiniz her şeyi elde etmeniz için elinden geleni yapacaktır. Karşılaştığınız zorluklara karşı yolunuza devam ederken sizi destekleyecektir. İlişkinizde belirsizlikten endişe duymak yerine, bir sonrakinin günün heyecanla beklemenizi sağlayacaktır. Huzursuzluk hissetmenizi istemediği için, her zaman rahat etmenizi sağlamak isteyecektir.

alıntı: Filoji

You may also like...