Gerçek Aşkınızı Bulmadan Önce Mutlaka Karşınıza Çıkacak Ve Dikkat Etmeniz Gereken 5 İnsan Tipi

1. Sesini duymak için uğraştınız tip

Her zaman meşguldür. İyi bir işi vardır, kafasındaki her şey işine odaklı konularla alakalıdır ve hep yeni hedefler peşinde koşar. Muhtemelen telefonunu gün boyun kullanıyordur fakat size cevap verecek zamanı bir türlü bulamaz yoğunluktan(!). Olumlu tarafından bakacak olursak, çok fazla konuşamadığınız için kırılmış hissetseniz bile, arkasından ağlayacağınız fazla anı da biriktirmemiş olacaksınız.

2. Duygusal anlamda eksik hissettiren tip

İlişkiniz esnasında sorunlar ortaya çıkmaya başladığında, “hala kendimi bulmaya çalışıyorum” diyen tiplerdir. Kendilerini tamamen keşfedememiş olmaktan bahsederler. Seyahat etmek ve çalışmak için kendilerine zaman yaratsalar da konu size geldiğinde maalesef ki zaman bulamazlar. Bu da bir ilişki içindeyken size kendinizi eksik hissettirir.

3. Seviyormuş gibi yapan tip!

Bu sizi kendi ve zevkleri için kullanıp sonrasında yoluna devam edecek olan insandır. Yaşadığınız şeyler belki sizin için yüksek önem arz etse de onun içinde sıradan bir insandan farkınız yoktur. Geçici mutluluklar silsilesi yaşarsınız. Yani onunla aşk dışında birçok şey yaşayabilirsiniz. Ama er ya da geç ayrılacaktır. Bunun farkında olarak yaklaşın ya da yaklaşmayın.

4. Manipüle eden tip

Bu tip sizi onsuz yaşayamayacağınız konusunda devamlı manipüle eder. Ben bunu öz güven eksikliği olarak görüyorum, şayet böyle bir şey olmasa, böyle bir çaba içine de girmez aslında sizin onu bırakmanızdan korkuyor içten içe fakat bunu üste çıkarak, ufak hatalarınızı kullanarak size yansıyor. İlişkide çaba harcayan tek insanın kendisi olduğunu size kabul ettirmeye çalışır. Eğer böyle biriyle tanıştığınızı fark ederseniz, arkanızı dönüp direkt olarak kaçabilirsiniz. İlk başta size iyi yaklaşsa da bir süre sonra sizi kendinizden nefret edebilecek bir insana dönüştürüp ” kendime neden bunu yaptım?” sorusunu sormanızı sağlayacağından emin olabilirsiniz.

5. Kurtarmaya çalıştığınız tip

Muhtemelen aşka olan inancınız sayesinde uğraşacağınız adam budur. Kadınların, değiştirebileceğini ve düzeltebileceğini düşündüğü kötü bir çocuk ama gerçek şu ki değişmezler. Size bir an için büyük sözler verecek ve bir süre sonra verdiği söze inancını yitirip, kendine yenil düşüp, kurmaya çalıştığınız yuvayı yıkarak terk edecektir. Söylediği hiçbir şey ifade etmiyor, ona inanmıyor. Maalesef ki hayalini kurduğun insan o değil. O seni umursamıyor.

“O” kişiyi bulduğunuzda;

Yüksek miktarda kalp kırıklığından sonra, en karanlık gecelerinizi aydınlatacak ve sizi ısıtan gülümsemesi gözlerinize çarpıyor. Sizi kolları açık bir şekilde karşılar ve sizin için güvenli bir alan yaratır. Seninle her zaman beraber olacak ve hiç kimseyi sevmediği gibi sevecek. Vücuduna dokunduğu zamanki duygu, fiziksel bir hissin ötesinde olacak. Bir filmde yaşıyorsunuz gibi hissettirecek o kişi, bu durumda, onu ve sevgisini siz de yüreğinizi açarak karşılayın. Şu zaman kadar çok şey yaptınız ve korktunuz, ama artık yaralarınızın sarılmasına izin vermelisiniz, her şeyin güzel olmasını sağlayacak kişi size sarılmak istediğinde onu itmeyin, SARILIN.

alıntı: filoji

You may also like...