Doğum Gününde Arkadaşınızı Şaşırtan Sihirli Bardak

            Arkadaşınızın doğum gününü kutlamak için partiye gittiğinizde aldığınız hediyenin herkesi şaşırtacak bir hediye olmasını istiyorsanız sihirli bardak hediyesi özle bir seçenek oluşturuyor. Özel resim ve yazı detaylarının gizlendiği sihirli bardak tasarımı arkadaşınız bardağa sıcak su eklediğinde onu şaşırtacak görselin yazının ortaya çıkmasıyla sürpriz bir hediye oluşturuyor.

SEVGİLİNİZE ROMANTİK HEDİYE VERME Mİ İSTİYORSUNUZ?

            Sevgilinizin doğum günü varsa alacağınız doğum günü hediyesi ister istemez romantik formatta olacaktır. Sevgilinizi etkileyecek seçeneklere baktığımıza avuç ısıtan kalp hediyesi sevgilinizin alini ve kalbini ısıtacak bir hediyedir. Bu hediye ile aynı formatta olan aşk eldiveni de elinizi ve kalbinizi ısıtacak bir hediyedir. Romantik hediye seçenekleri arasında çok zengin seçenekler dikkat çekerken takı tasarım ürünleri ile de sevgilinizi etkileyecek hediyeler alabilirsiniz.

Doğum Gününde Arkadaşınızı Şaşırtan Sihirli Bardak
Doğum Gününde Arkadaşınızı Şaşırtan Sihirli Bardak

YÜKTE HAFİF KIYMETTE AĞIR HEDİYELER VE DOĞUM GÜNÜ

            Özellikle sevgilinize ve eşinize alınabilecek özel bir hediye seçeneği olan takı tasarım seçenekleri yükte hafifi kıymette ağır tarzları ile sevgilinizi kendisini özel hissettirecek hediyeler oluşturuyor. İsme özle kolye ve isme özel küpe gibi seçeneklerle özel hediyeler almanızı sağlıyor. Takı tasarım ürünlerine olan ilgileri ile bilinen bayanlar bu seçenekleri kendi isimlerine özel tasarımlarla elde ettiklerinde sürpriz bir hediyeye kavuşuyor.

GÜL KOKULU TAŞ ARANJMAN İLE ETKİLEYİCİ HEDİYE

            Doğum günü olan kişi bayansa arkadaşınız ya da ailenizden kişilere göre uygun bir seçenek olan güller kokulu taş aranjman hediyesi devamlı canlı kalan görüntüsü ve pembe rengi ile etkileyici bir seçenek oluşturuyor. Doğum günü hediyesi olarak alınabilecek en hassas hediyelerden biri olan bu seçenek etkileyici bir seçenek olarak öne çıkıyor.

İSME ÖZEL İŞLEVSEL HEDİYE KONSEPTLERİ

            Doğum günü hediyesi olarak alınabilecek hediyeler olan isme özel kalem, isme özel usb, isme özel çakmak ve isme özel cüzdan gibi hediye konseptleri doğum günü kişisini etkileyecek ve günlük hayatta sık sık kullanacağı hediye seçenekleri olarak öne çıkıyor. Bu seçeneklere tasarımlara göre mesaj ve figürler de eklenerek karakteristik bir hediye seçeneğine dönüşüyor. Takvim, ajanda ve saat gibi tasarımlarda da dikkat çeken isme özel detaylar doğum günleri için etkileyici seçenekler oluşturuyor.

Doğum Gününde Arkadaşınızı Şaşırtan Sihirli Bardak
Doğum Gününde Arkadaşınızı Şaşırtan Sihirli Bardak

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR