Çin İntikam Alacak & Herkes Hazır Olsun (Okumayan Kaybeder)

Dünyayı ateşe vermeleri an meselsi!
Yanan elbet yakacak!
ABD'de yaşayan dostlarınıza söyleyin ABD'yi terketsinler.
Çin derin devleti çalışma başlattı.
Maddeler halinde sıralayacağım.

1) Çin derin devleti Corano virüsünün bir saldırı olduğunu anladı. Saldıran ülkeyi ve yapıyı tespit etti. Çin ABD ile üst düzey bir görüşme yaptı. Büyük pazarlıklar döndü. İstediğini alamazsa ABD'yi ateşe verecek. Çin duruma göre biyolojik, nükleer ve ekonomik olarak saldırıya geçecek. ABD kırmızı alarm verdi.

2) Çin'in intikam almayacağını mı sanıyorsunuz? Yanılıyorsunuz! Çin devletinin bir kanadı virüs belası ile uğraşırken bir kanadı da soğuk kanlılıkla yapılacak intikam saldırısını planlıyor. Çin devlet yetkililerinin tavır ve açıklamaları buna işaret ediyor. Çin her konuda ciddi kayba uğradı. 15 günde 1.5 trilyon dolar zarar etti. Üretim ticaret durdu. Bu batak demek!

3) Buraya dikkat! Çin bu belayı atlatamaz ve virüs sebebi ile ekonomik, psikolojik, , teknolojik ve askeri alanda batar ve yok oluşa geçerse ölümcül saldırıya geçecek! Bana bunu yapan yok olsun diyerek nükleer, biyolojik ve fiziki olarak ABD'ye saldıracak. Tüm dünya etkilenecek! Ne tür bir saldırı yapacağını alacağı zarar belirleyecek.

4) ABD kırmızı alarm verdi. Çin'in yapabileceği muhtemel saldırılara karşı önlem aldı. Çin'in yapacağı olası bir virüs saldırısına karşı ilaç ve aşı kurumları hazır hale getirildi. ABD'de büyük telaşlı bir çalışma var. Dünyanın en pis mikrobunu Çin üretebilir, üretmiştir de. ABD yakın zamanda virus saldırısının ne oldugunu görecek! ABD olası bir fiziki saldırıya karşı güvenlik artırıldı. Tüm ABD şirketleri Çin'i terketti geçen hafta.

5) Meksika'ya dikkat! Çin intikam için önce Meksika üzerinden ABD'yi tehdit etmek isteyecek. Muhtemel virüs saldırısını Meksika üzerinden yapacak. Meksika ABD'nin zayıf karnıdır. Trump bu yüzden geldiğinden beri Meksika sınırına duvar çekmekle uğraştı. ABD 2020'de dünyada büyük operasyonlar yapacağı için Meksika sınırı altına alınmalıydı. CIA Meksika hattında yoğun çalışma yürütüyor.

6) ABD Savunma Bakanı Mark Esper ABD Başkanı Donald Trump'un savunma bütçesinin bir kısmının Meksika sınırına duvar örmek için kullanması gerektiğini ve önceliğin anavatanı korumak olduğunu söyledi. Çin Meksika'da gayrıresmi olarak büyük çalışmalar yürütüyor. ABD Meksika üzerinden yakılması an meselesi. Kore, Japonya ve Kalifornya eyaletine de dikkat edin

7) ABD Meksika sınırı dünyadaki en uzun sınır. Meksika “katolik” vatandaş sayısı bakımından Brezilya'dan sonra ikincidir. Vatikan yönetimi için özel bir öneme sahiptir. Vatikan ve ABD Çin'in Meksika üzerinden eylemini önlemek için CIA ofislerinde özel çalısma yürütüyor. Yakın zamanda gelen istihbarat sebebi ile Vatikan ve Çin arasında savaşa şahit olabilirsiniz. Bu olaydan Vatikan da zarar görecek.

8) Corano virüsü ikinci Çin seddidir. Tersten okuyun. Çin seddi Çin tarafından Çin'i korunmak için yapılmadı. Bir akıl tarafından Çin'in dünyaya yayılmasını engellemek amacı ile yapıtırıldı. Corano virüsü Çin'in yayılmasını engelleyen büyük bir set oldu. Virüs ile Çin içine hapsedildi. Birinci set gibi. Virüs seti ile içine hapsedilip öldürülmek isteniyorsa Çin ölürken düsmanını da yanında götürecek. Saldıracak! ABD'de yaşayan dostlarınıza söyleyin ABD'yi terketsinler.

9) Corona virüsünü Çin'e yayanlar tedavi için ilaç ve aşı teklifini çoktan yaptılar. Gizli dönüyor herşey. Göremezsiniz. Virüsü yayanlar ilaç satıp karşılığında milyarlarca dolar kazanacak, hem de Çin'e istediklerini dikte edecekler. Çin'in ilaç ve anlaşma teklifini kabul edip hayatta kalarak intikam eyleminden vazgeçmesi de ihtimaldir. 1.5 milyar insana aşı yapılması virüsü icat edenlerin cebine milayarlar katacak.

10) Kadrajı yükseltelim. Buraya dikkat! On ikiden vurup bitirelim.Allah, yıkılmaz denen güçleri birbiri ile vuruşturup savaştırarak zayıflatır ve yok eder. O sırada Allah'ın istediği yapı, devlet ve topluluk büyük bir güç haline gelir. Allah oyun kuranların en hayırlısıdır diyor ayette. AP (Allah'ın Planı) devrede.

“Onlar tuzak kurdular. Allah da tuzak kurdu. Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır”
Ali İmran 54

Kalın sağlıcakla!

— Mustafa Güldağı —

You may also like...