Bu Yıl Eşime Nasıl Bir Sürpriz Yapsam ?

             yıl dönümleri özellikle ilk yıllarda erkekler için bir sınav gibi geçer. Erkekler genelde bu konuda çok yaratıcı davranamazlar ve çiçekçiden son dakika alınan kırmızı gül buketi ile eve gelirler. Elbette iyi bir eş bununla da çok mutlu olur ama daha fazlasını kim istemez ki.


Erkekler için evlilik yıldönümü sürprizleri

1. Keman, gitar, kanun gibi enstrümanları çalan sanatçılar saatlik olarak kiralanabilir. Onun sevdiği tarzda bir sanatçı kiralayın kapıdan müzik eşliğinde girin o zaten size güzel bir sofra hazırlamıştır gece boyu müzik romantizmi arttırsın.
2. Güzel anlarınızın resimlerini çerçeveye alın çok güzel bir hediye olacaktır. Bu fikirler hoşunuza gitmediyse erkekler için evlilik yıldönümü sürprizleri daha çok var merak etmeyin.
3. Bir hafta önceden bir su kenarında bungalov bir ev tutun. ( Bu evler çok küçüktür ve sanıldığı kadar pahalı değildir. ) Ziyafet sofranızın evde hazır olmasını garanti edin.
4. Uçan balon için iki rezervasyon yapın sepette ona yeniden evlilik teklif edin. 

Kadınlar için evlilik yıldönümü sürprizleri

1. Erkekleri memnun etmek kadınları memnun etmekten çok daha kolay olduğundan işiniz zor değil. Siyah, kırmızı veya mor renkte jartiyerli iç çamaşırları alın. Gece bir ara nasıl olsa fark edilecektir.
2. Pasta seviyorsa resimli pasta yapan bir pastaneden güzel bir anınızın resmini pastanın üzerine işletin.
3. Ona çok istediği oyun konsolunu alın zaten 5 yıllık sürpriz olacaktır.
4. Deniz veya göl kenarında yaşıyorsanız ve mevsim uygunsa bir kayığı önceden kiralayın ve içini içecek ve çerezler ile dolu olmasını da garanti edin.

Erkekler için evlilik yıldönümü sürprizleri
    Evlilik yıl dönümleri özellikle ilk yıllarda erkekler için bir sınav gibi geçer. Erkekler genelde bu konuda çok yaratıcı davranamazlar


 
Marjinal evlilik yıldönümü sürprizleri

1. Marjinal hediyelik eşyalar satan birçok site mevcut. Onları gezerek en marjinal hediyeleri bulabilirsiniz.
2. Kostüm mağazasından kendiniz ve onun için fantastik bir şeyler kiralayın ve gece boyu o karakterler bürünerek inanılmaz eğlenceli bir gece geçirin.
3. Bir gurup müzisyen tutun ve sevdiği bir şarkıyı sokakta söyleyin.
4. Onu önceden organize ettiğiniz bir mekâna götürün sonra birçok kişi aynı anda gelip evlilik yıldönümünüzü kutlasın.

You may also like...