Bu Resimde İlk Gördüğünüz Şey Nedir?

Bir kaplanın başı mı yoksa daldan dala atlayan bir maymun mu?.

Gördüğünüz ilk şey beyaz bir kaplan, aslan veya panter başı mı? O zaman siz pratik bir insansınız.

Bir şeyleri analiz etmekte ve daha sonra bunları başkalarına kolay bir şekilde açıklamakta iyisiniz. Sen gerçek bir iş bitiricisin ve asla verilen bir görevi yarıda bırakan kişi değilsin. Kötü tarafınız ise, biraz inatçı olmanız ve işleri kendi yolunuzla yapma eğiliminde olmanızdır.

Konfor bölgenizden kolayca çıkacak biri değilsiniz. İşlerin sizinkinden farklı bir şekilde yapılabildiği durumlarda güvensizleşirsiniz. Uyarlanabilirlik üzerinde çalışmayı düşünseniz de, analitik aklınıza her zaman güvenebilir ve her durum için iyi bir çözüm bulabilirsiniz.

Resimde ağaçtan sallanan bir maymun gördüyseniz yaratıcı bir zihnin var ve iyi fikirlerin var. Evet, çok fazla fikriniz var, ancak çoğu zaman hepsini uygulamak için zamanınız yok. Zor durumları çözmek genellikle sizin için basittir, çünkü çoğu sorun için uygun, yaratıcı bir çözüm bulabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmeyi seviyorsunuz ve esneksiniz. Çevrenizde olup bitenlere de oldukça dikkat edersiniz. Bazen kendi dünyanızda kolayca kaybolursunuz. Ama insanlara ilham veriyorsunuz ve tanımadığınız kişilerin sizden hoşlanma eğilimi oldukça yüksek.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR