Anneye Özel Doğum Günü Hediyeleri

            Anneye özel hediyeleri sayesinde annenize özel bir doğum günü yaşatabilirsiniz. Annenizi etkileyecek özel doğum günü hediyeleri ne baktığımızda işlevsel ve karakteristik doğum günü hediyeleri yanında özel tasarım doğum günü hediyeleri de bulunuyor. 


ANNENİZİ ŞAŞIRTMAK MI İSTİYORSUNUZ? 

         Doğum gününde annenizi şaşırtmak ve onu etkileyecek bir hediye almak istiyorsanız sihirli kupa bardak hediyesi özel bir tercih olarak öne çıkıyor. Annenizin resmini ya da sevdiği bir sözü bardak üzerine yazdırabilir sıcak su eklendiğinde bu fikirler ortaya çıktığında anneniz için sürpriz dolu bir hediye formatına dönüşecektir. Bunun yanında özel tasarım hediyelere baktığımızda ya isme özel kolye ve küpe gibi hediyeler de anneniz için sürpriz bir hediye tasarımı oluşturuyor. Özgün tasarımı ile şaşırtıcı birer hediye olan bu hediyeler aynı zamanda isme özel yazı ve resimlerle süslenmesi ile de karakteristik bir hediye tercihine dönüşüyor. 

Anneye Özel Doğum Günü Hediyeleri
Anneye Özel Doğum Günü Hediyeleri


KARAKTERİSTİK HEDİYELER 

            Annenize karakteristik bir hediye almak istiyorsanız bunun için isme özel tasarlanmış hediyelerden faydalanmalısınız. İsme özel tasarlanmış cüzdan hediyesi ideal bir tercih olurken isme özel tasarlanmış dolma kalem hediyesi de işlevsel ve kullanışlı günü ile anneniz için özel bir hediye olarak bulunuyor. Anneniz çikolatayı seven biriyse isme özel tasarlanmış çikolata bıçağı annenizi etkileyecek karakteristik bir hediyedir. Bunlara ek olarak isme özel tasarlanmış usb ve isme özel tasarlanmış Power Bank hediyesi gibi hediyeler de teknolojik aletlerle hazırlanmış hediye fırsatlarıdır. 

UNUTULMAZ ANILAR İÇİN 


            Doğum gününde Annenize alabileceğiniz özel bir anı oluşturan resimli duvar saati hediyesi de özel tasarımıyla hediye fırsatı sunuyor. Bu hediye konseptinde annenizin resmini ve sevdiği sözleri saat üzerine baskı yaparak hediye konsepti oluşturuluyor. Bu doğum günü hediyeleri annenize şaşırtan ve etkileyen bir doğum günü hazırlayabilir onun için unutulmaz Anılar oluşturabilirsiniz.

            Özel hediye formatlarına yakından baktığımızda Sahip olduğunuz fırsatları şu şekilde ele alabiliriz. Yastık hediye seçeneğini özel resim ve yazı ile hazırlayan hediye konseptleri bu seçenek olarak özel resim ve yazı detaylı tişört hediyesi ile dikkat çekici hediyeler oluşturuyor. Bardak hediyesini de resim ve yazı ile tasarlayan hediyeler annenize doğum gününde özel hediye almanızı sağlıyor.

Anneye Özel Doğum Günü Hediyesi
Anneye Özel Doğum Günü Hediyesi

Diğer hediye fikirleri için tıklayınız.

You may also like...